0+
Przeprowadzonych Kampanii

Agencja reklamowa #socialguru powstała by wspierać klientów w social media ale nie tylko, specjalizujemy się również w projektowaniu stron internetowych, e-commerce, copywriting’u, Google Ads, projektowaniu graficznym oraz identyfikacji wizualnej – jednym słowem wszystko co jest związane z marketingiem znajdziesz u nas.

Współpracując z nami możesz być pewny, że serwis który otrzymasz będzie na najwyższym poziomie, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom, a co najważniejsze to spełniamy je.

Pracujemy metoda customer centric, czyli tworzymy pozytywne relacje z klientem, którego „angażujemy” w naszą prace, filozofie oraz pomysły. Tym sposobem każdy klient ma wpływ na przebieg prac które są prowadzone. Chcemy aby klient brał czynny udział w projekcie, ponieważ wtedy jest najłatwiej przełożyć jego wizje oraz zakładane cele w finalny produkt.

Jesteśmy agencją bardzo ambitną, innowacyjną, która ma doświadczenie na międzynarodowych rynkach takich jak: Australia, USA, Holandia oraz Wielka Brytania – wspólnie z #suchowskimedia postanowiliśmy połączyć siły i tak oto powstała agencja #socialguru.

Nasza misja

Każdego klienta traktujemy jednakowo nieważne czy jest to jedno osobowa firma czy korporacja. Stawiamy na rozwój i ludzi którzy z nami pracują. Wierzymy ze jeżeli pracownik jest zadowolony z pracy to będzie się to odzwierciedlać na naszych klientach. Stawiamy na kreatywność, samodzielność oraz innowacyjność naszego zespołu.

Nasze motto: Jeżeli my tego nie #ogarniemy, to kto?

Nasze główne atuty to:

Dyspozycyjność

Wiemy ze w czasie prowadzenia kampanii reklamowych może narodzić się wiele pytań, dlatego jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla klienta. Odpowiadamy na wszelkie pytania, wątpliwości związane z przebiegiem kampanii oraz ich rozwojem. Każde pytanie traktujemy bardzo poważnie i staramy się szczegółowo na nie odpowiedzieć.

Team work

Mamy bardzo zgrany zespół, który ścisle współpracuje ze sobą. Nad przebiegiem twojej kampanii pracuje zazwyczaj kilku specjalistów. Kampanie rozkładamy na kilka etapów i delegujemy prace pomiędzy sobą tak aby każdy pracował w swojej dziedzinie. W ten sposób mamy pewność ze kampania jest prowadzona na najwyższym poziomie z najlepszymy specjalistami.

Zaangażowanie

Social media i Marketing to jest nasz „konik”, naszą pracę wykonujemy z pasją i z pełnym zaangażowaniem. Chcemy z prostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów – najnowszymi trendami oraz know – how. Dlatego nasza kadra nieustannie podnosi swoją wiedzę na różnych szkoleniach z marktetingu i social media.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szukamy osób kreatywnych, które kochają social media